Vorst

Sint augustinus

Sintaugustinuslaan 16

Ecole du bois de la cambre num. 8

Brussel

Josworld

Lakensestraat 99

Sint-jans-molenbeek

Regenboog

Sint-jans-molenbeek

De klimpaal

Anderlecht

De beverboom (freinetschool)

Sint-jans-molenbeek

Vierwinden

Anderlecht

Tienerschool

Sint-jans-molenbeek

Sint-albert

Anderlecht

Nellie melba

Anderlecht

Institut emile gryson

Sint-jans-molenbeek

Telescoop

Sint-gillis

De bron

Sint-jans-molenbeek

Windekind

Sint-gillis

Peter pan

Sint-jans-molenbeek

De windroos

Elsene

Gc elzenhof

Etterbeek

Atheneum etterbeek

Sint-jans-molenbeek

Kdv de hummeltjes

Etterbeek

T regenboogje

Sint-jans-molenbeek

Ecole 6

Schaarbeek

Bs de muziekladder

Schaarbeek

Champagnat

Ukkel

Floreal

Schaarbeek

Greenpeace belgium

Koekelberg

Unesco koekelberg

Schaarbeek

De kriek

Ganshoren

Heilig hart

Schaarbeek

Sint lukas basisschool

Schaarbeek

Basisschool carolus magnus

Ganshoren

Cvo lethas

Schaarbeek

Heilige familie schaarbeek

Ganshoren

Sint-lutgardis

Laken

Sainte-ursule

Ganshoren

Sacré coeur

Laken

Gc nekkersdal

Ganshoren

Notre dame de la sagesse

Laken

Kakelbontschool

Jette

Sint-pieterscollege_vest. leopold i

Laken

Sint-pieterscollege

Jette

Saint-pierre

Brussel

Sint-ursula

Jette

Saint-michel

Brussel

Demos

Jette

Heilig-hartschool

Brussel

Kunstenfestivaldesarts

Jette

Sacré-coeur

Brussel

Brussels kunstenoverleg (bko) en réseau des arts à bruxelles (rab)

Brussel

The festival academy

Sint-joost

Sint-joost-aan-zee

Brussel

European house for culture

Halle

De winde

Brussel

European free alliance

Antwerpen

De evenaar

Brussel

Socius (steunpunt voor sociaal-cultureel volwassenenwerk)

Antwerpen

De kleine wereld

Brussel

Sociaal fonds voor podiumkunsten

Antwerpen

Groene eilandje

Brussel

Oko (overleg kunstenorganisaties)

Deurne

‘t speelscholeke

Deurne

De vlinderboom

Brussel

Pulse (transitienetwerk cultuur jeugd media)

Borgerhout

Kleine muze

Brussel

Fmdo (federatie van marokkaanse en mondiale democratische organisaties)

Brussel

Tristero

Borgerhout

De kleine wereldburger

Brussel

Great investment/mette ingvartsen

Borgerhout

De zevensprong

Borgerhout

Werkhuys

Brussel

Damaged goods/meg stuart

Brussel

A two dogs company/kris verdonck

Berchem

Hinkelpad

Brussel

Robin

Berchem

De knikkerbaan

Brussel

Bral

Brussel

Dachsbeck maternelle

Berchem

De heilige familie (aka de bruintjes)

Brussel

Dachbeck primaire

Hasselt

Boomgaard runkst

Brussel

Athénée robert catteau

Oostende

Ter zee, buso-onderwijs

Brussel

Ecole maternelle robert catteau

Oostende

Maritiem instituut

Brussel

Ecole primaire robert catteau

Lichtervelde

Basisschool het beverbos

Brussel

Emile andré

Gent

De piramide

Gent

Het trappenhuis

Brussel

Ecole maternelle la clé

Brussel

De markten

Brussel

Kaaitheater

Brussel

Nieuwkinderland

Brussel

Minimabo

Brussel

Groot mabo

Brussel

Koninklijk atheneum brussel

Brussel

Sint-joris - vestiging nieuwland

Brussel

Klein mabo

Gent

Kunstenfestivaldesarts

Brussel

De kleurdoos

Moutstraat 24

Gent

Demos

Gent

De loods

Sint-amandsberg

Basisschool heiveld

Brussel

De kleurdoos

Vaartstraat

Sint-amandsberg

De krekel

Brussel

Sint joris kleuterschool

Cellebroersstraat 16

Antwerpen

Leefschool de dageraad

Lange Altaarstraat

Sint-jan-berchmanscollege

Vorst

De wereldbrug

Hallestraat 34

Antwerpen

Leefschool de dageraad

Lange Altaarstraat 4

Mortsel

Steinerschool de es

Heldenhuldelaan 53

Brussel

Sint-joris

Nieuwlandstraat

Bruxelles

Les cèdres

16 rue des Cèdres

Bruxelles

Ecole communale du centre

60 rue du Doyenné

Marseille

Sainte marie la blancarde

23 RUE POUCEL